zpět

Z Bílovce vezou důchodci další medaile

17.09.2019 14:14

Bílovecký seniorský víceboj – opět medaile

Ve středu 11. září se vypravila desítka členů Klubu důchodců Střítež do Bílovce. Sportující senioři si jeli poměřit svoje sportovní dovednosti s dalšími vrstevníky z celého kraje. Organizátor z Ostravy KKC Seniors připravil sedm disciplín. Nebylo to snadné, protože se např. 10 x házelo do basketbalového koše, stejný počet pokusů v bollo balu, kroužcích a hodu  míčkem na cíl. Pět pokusů měli v šipkách a taky se běhalo s tenisovou raketou a míčkem. Asi nejtěžší disciplínou byl slalom na koloběžce. Do soutěží zasáhlo přes 140 závodníků a mezi nejlepšími opět byli členové střítežského klubu. Po skončení soutěží se v kulturním domě konala různá vystoupení seniorských skupin a nálada byla fantastická. Jen do doby, kdy všichni čekali na výsledky. Organizátor nebyl k sehnání, lidé neměli ani ponětí, proč se tak dlouho čeká. Nakonec skončilo vyhodnocení akce fiaskem, protože zkrátka nebylo. Jen tak naoko se řekly nějaká umístění, která vzbuzovala nevoli, protože se na stupních nejlepších objevil i borec, co evidentně nesoutěžil podle pravidel.  Většina zúčastněných odjížděla zklamaně, přece když jedu závodit, měl bych vědět, jak to dopadlo. Výsledky jsme se dozvěděli po pěti dnech a tak aspoň opožděně můžeme napsat i medailová umístění našich.

2.místa: M.Nogol v šipkách, P.Riedl v hodu míčkem na cíl a také ve slalomu s koloběžkou

3.místa: K.Herec v šipkách, Z.Grim v hodu kroužky a M.Nogol v hodu míčkem na cíl

Oficiální stránky obce Střítež © 2024 | poslední aktualizace: 24.02.2022 17:24