email: stritez@obecstritez.cz

informace pro turisty
zpět

Prázdninový víceboj

26.07.2019 11:42 Členové Klubu důchodců Střítež ani nemají prázdniny. Po společném pobytu v Piešťanech si naplánovali na svém oblíbeném místě v Ropici U Mařeny ve čtvrtek 25.července seniorský víceboj s grilováním klobásek. Přípravu stanovišť a samotné závodění už tradičně připravují K.Moškoř a M.Nogol. Proběhl sedmiboj a do všech disciplín nastoupilo v tom vedru 28 žen a mužů. Postupně obcházeli místa, kde na ně čekaly nejprve hody kroužky na kužel, pak discgolf, po té hod míčky na cíl. Asi největší legrace byla u hodu kufrem na dálku a tzv. hajzballu, což byla strefa do záchodové mísy míčkem. Závěr pak obstaral hod do mamlasa a poslední tečkou pak byly šipky. Všichni přihlášení si to zkusili a sbírali potřebné bodíky do celkového pořadí. Nakonec se vyhlašovaly kategorie podle věku, ženy a muži zvlášť. A jak to dopadlo?
Muži do 70 let: 1.M.Nogol 2.K.Moškoř 3.P.Szalbut
Muži nad 70 let: 1. K.Herec 2. P.Sadowski 3.J.Karzel
Ženy do 70 let: 1.Z.Benešová 2. A.Klodová 3.M.Riedlová
Ženy nad 70 let: 1. L.Wojnarová 2. M.Figulová 3.M.Gryžboňová
Všichni tito vítězové obdrželi krásné zlaté medaile a také roční předplatné časopisu Doba seniorů. Tento bonus věnoval účastník mezinárodních sportovních her seniorů a kapitán výběru Moravskoslezského kraje Karel Moškoř, který za výsledky v Č.Budějovicích přijal nabídku redakce, aby celorepublikový měsíčník předal někomu, kdo si jej zaslouží.

Oficiální stránky obce Střítež © 2024 | poslední aktualizace: 24.02.2022 17:24